reklamní & kreativní agentura

 

 Vítejte na stránkách STUDIA GABRETA, spol. s r.o.

 

Kdo jsme? Zkušený, kreativní a sehraný tým, který váš byznys pomůže postavit na nohy! Nezáleží na tom, v jakém oboru podnikáte nebo jaké činnosti se věnujete. Nerozhoduje ani to, zda teprve začínáte nebo už máte fungující firmu. Vám všem je k dispozici STUDIO GABRETA – profesionál v oboru reklamy.

Naše reklamní agentura už od roku 2000 nabízí profesionální a komplexní služby zájemcům, kteří o sobě a svém podnikání nebo jiné činnosti chtějí dát vědět. Zaměřujeme se na oblast reklamní a marketingové komunikace (včetně vydavatelství), a to především pro Prahu, České Budějovice a okolní regiony. Snažíme se stoprocentně naplnit všechna přání našich klientů, kteří se s námi ve světě reklamy rozhodně neztratí!    

Proč využít služeb STUDIA GABRETA

-         Pro každého ze zákazníků hledáme a navrhujeme to nejvhodnější řešení.

-         Úspěch klienta je úspěchem i naší reklamní agentury.

-         Naučíme vás efektivněji komunikovat se zájemci o vaše služby či výrobky.

-         Pomůžeme vám přesně zacílit na odpovídající skupinu potenciálních zákazníků a získat jich větší počet.

-         Za rozumné ceny vám poskytujeme služby nejvyšší kvality!

Co umíme?  

Tvorba naší kreativní a reklamní agentury se zaměřuje na celkový vizuální styl a grafická řešení. Vytváříme mediální reklamu – pro TV, rádio nebo film. V rámci venkovní reklamy si u nás můžete objednat reklamu na fasádu domu, dopravní prostředky apod. Postaráme se o vydání reklamních kalendářů, diářů nebo publikací. Pro vaši firmu kompletně vytvoříme podnikové magazíny či noviny a precizně připravíme promo akce, kampaně nebo reklamní setkání. Nebojíme se žádných výzev, motivují nás k dalším úspěchům!      

 

Pro více informací o rozsáhlém portfoliu našich služeb nás neváhejte kdykoliv kontaktovat!  

 

Vyhledat v textu

20. 2. Oldřich

Zítra: Lenka
TOPlist